
Jej celem jest, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z dobrodziejstw Ajurwedy i żyć zgodnie ze swoją konstytucją ciała i umysłu. Jest zaangażowana w dzielenie się wiedzą oraz pomaganie w dostosowywaniu stylu życia do indywidualnych potrzeb.
W 2017 roku wkroczyła w świat ajurwedyjskiej medycyny naturalnej, rozpoczynając swoją
edukację od kursu konsultanta Ajurwedy I stopnia, a następnie zdobywając certyfikat II stopnia w latach 2020-2021.
Jej nauczycielami byli uznani lekarze medycyny ajurwedyjskiej, m.in. dr Partap Chauhan, dr
Garima Khajanchi, dr Adarsh Srivastava, dr Bhavna Dwivedi, co zapewnia jej dostęp do głębokiej
wiedzy.
Specjalizuje się w indywidualnych konsultacjach opartych na poznaniu Prakriti (naturalnej
konstytucji) oraz Vrikriti (aktualnym stanie zdrowia). Pomaga indywidualnie dopasować dietę, zioła i styl życia, a także stosuje masaże oraz zabiegi ajurwedyjskie, precyzyjnie dostosowane do unikalnych potrzeb każdego klienta.