
Ukończyłam dwa kierunki studiów magisterskich: psychologia oraz komunikacja społeczna i public relations.
Jestem także absolwentką studiów podyplomowych: psychosomatyka i somatopsychologia oraz diagnoza psychologiczna. Aktualnie studiuję podyplomowo seksuologię kliniczną. Odbyłam szereg szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej: dwa stopnie dla terapeutów TSR, technika RTZ, interwencje kryzysowe, zarządzanie zasobami w stresie, psychotraumatologia i inne. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale także moja pasja, której oddaję się z pełnym zaangażowaniem.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na oddziale onkologii i hematologii dziecięcej, w ośrodku terapii uzależnień, współpracując ze stowarzyszeniami i fundacjami działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
Przeprowadziłam szereg zajęć kierowanych zarówno do uczniów, jak i do kadry pedagogicznej szkół ponadpodstawowych.
Od lat pracuję pomocowo jako psycholog (m.in. poradnictwo, terapia psychologiczna, interwencje kryzysowe). Jestem także psychologiem terapeutą (w stowarzyszeniu zajmującym się DDA i DDD) oraz opiekunem i superwizorem wolontariuszy telefonu wspierającego osoby samotne i starsze (Telefon Pogadania).